Jump to content

autoosiguranje me mulja


frfucna

Preporučene objave

prosle godine u 8 mjesecu na parkirani automobil ispred ulaza naletio covjek sa svojim autom

obzirom da su ga vidli pricekao je i rekao da prizna da je kriv

iduci dan smo otisli na osiguranje i ispunili formulare i procjenitelj osiguranja poslikao i to je bilo to

cekajuci negdje do 12 mjeseca nazovem osiguranje i pitam sta je sa stetom liklvidator mi kaze da se moram ici nesto dogovoriti sa sefom procjenitelja na sto sam ja rekao da samo molim da mi posalju izvjestaj o procjeni

nitko se nije javljao do danas tj jucer sam ih nazvao

i kaze mi zenska da mi je poslala dopis da moram ja tuziti covjeka sucu za prekrsaje i onda doci da rjesimo stetu

meni ovo granici sa hororom sjecam se samo vrste auta a ko ga je vozio pojma nemam to se desilo prije 8 mjeseci i imam samo onu potvrdu od osiguranja

da li neko zna sta mi je ciniti sada ???

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ocito je da je netko u postupku zabvrljao. Ili eurposko izvjesce nije ispunjeno, ili iz njega proizlazi neka za vas nepovoljna situcija. U osiguravajucem drustvu mozete dobiti sve podatke o vozacu i tamo su Vam to dužni dati kao zainterisiranoj strani.

 

ishod prekršajnog postupka nije vezan za vaš ishod i ne morate tužiti drugog vozača. ako osiguravajuća kuća ima dovoljno podataka na temeleju kojih može donijeti valjanu odluku glede opravdanosti i visine odštetnog zahtjeva, vi imate pravo njih tužiti ukoliko nisu u zakonskom roku odgovorili na vaš odštetni zahtjev.

 

Dakle osiguranje u zakonskom roku dužno dati ponudu ako je prikupilo svu dokumentaciju iz koje se vidi da li je zahtjev osnovan.

 

Prekršajni postupka je samo postupak temljem kojeg se osiguranje može dodatno uvjeriti, a ne može biti isključiv temelj za utvrđivanje (ne)opravdanosti odštetnog zahtjeva

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija