Jump to content

Blokiranje računa radi naplate troškova parnice?


Captain

Preporučene objave

Otac je prije Nove godine dobio rješenje drugostupanjskog suda u predmetu gdje je on tužio ali izgubio parnicu. U rješenju stoji da mora platiti sudske troškove druge strane. Nedugo nakon toga u potpunosti mu je blokiran račun u banci preko kojeg prima mirovinu. Zvao sam Sud i odvjetnika suprotne strane ali jedni prebacuju odgovornost na druge i obrnuto. Sud čeka izvještaje banaka o računima (što je u međuvremenu došlo) a odvjetnik čeka potvrdu od suda da je to došlo i da on da prijedlog sudu za naplatu. Ništa se do danas nije desilo. Moj otac živi od 1600kn mirovine a već pet mjeseci račun mu je blokiran. Koliko znam, mogu mu blokirati 1/3 prihoda ali oni su blokirali sve i već pet mjeseci zvanja, kucanja na raznorazne urede a čovjek je bez ikakvih primanja. S obzirom da se u manjoj mjeri bavi poljoprivredom, dobio je poticaj za proljetnu sjetvu koji mu je sjeo na taj isti račun (jer drugi nema) i to također nemože podići makar taj iznos nema veze sa njegovim prihodima. Kako odblokirati račun jer posuđuje novce kako bi platio režije i kupio hranu? Kako je to moguće i što napraviti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija