Jump to content

tuzba za povjeru djeteta


alexxia

Preporučene objave

predala sam tuzbu na sud za povjeru djeteta,utvrdjivanje alimentacije i susrete oca i djeteta.nismo bili nit u braku nit u vanbracnoj zajednici,nikad nije dao ni kunu za dijete-al trazi da je vidja.

zanima me slijedece:

1.kakve su sanse da dobijem i alimentaciju za protekle mjesece djetetova zivota-ima 11mj.

2.gdje se moraju odvijati susreti djeteta i oca/Ne zelim voditi dijete k njemu doma niti bi on dolazio k nama

3.koliko ce me kostati sudski troskovi,tj.kolika je cijena rocista?'

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je on priznao dijete kao svoje ili ako je utvrđeno da je dijete njegovo, tada je on u obavezi da uzdržava Vaše dijete, ali i da svoje dijete viđa prema ¨dinamici susreta određena sudskom presudom! Bilo bi dobro da se dogovorite o modalitetima susreta i njegovom vremenu, jer dijete Vam najviše pati i potrebna su mu oba roditelja! Pa ako Vam je dijete u vrtiću, onda mu pustite da u određenim danima podigne svoje dijete i da ga Vam vrati u među Vama dogovoreno vrijeme. Bilo bi dobro da se dogovorite o svemu, jer će sudski proces trajati kraće. Sudska pristojba će ovisiti o vrijednosti parničkog postupka, pa ako ste naveli da je VPS = 5000 kn, tada će Vam sudska pristojba biti oko 400 kn, s time da svako plača po pola ako je tako dosuđeno u parnici, pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija