Jump to content

Fizičko i psihičko maltretiranje na radnom mjestu-HELP


osupnut

Preporučene objave

Nakon spajanja 2 firme u 1 sa novim vlasnikom, od prvog dana imam Ugovor o radu na radno mjesto "X" na neodređeno vrijeme.

Nekakvim internim "dopisom" nakon 3 mj. sam raspoređen na 3-rangirano radno mjesto.Prvi nadređeni mi ozbiljno prijeti (podnešena je prijava DORH i pokrenut je kazneni postupak.Njegov "pobočnik" (koji u firmi radi na "crno"-8 godina)je fizički nasrnuo na mene, te sam zatražio intervenciju Policije , kao i lječničku pomoć (imam traumatološki list). Otvoreno mi je bolovanje i već sam 4 mj. na bolovanju.Zadnji put kad sam bio na Lj.Povjerenstvu su zatražili Opis radnog mjesta i dali mi rok od 8 dana.Sedmog dana još nisam dobio Opis (iako sam direktoru poslao točan naziv i šifru obrasca) te sam zatražio pomoć u Drž.Insp., te nakom njihove intervencije dobivam nekakav nebulozan opis r.mjesta (Izvod iz sistematizacije radnih mjesta, napisan u Wordu, bez potpisa i pečata).Upućen sam nakon ovih stresova od lječnika spec. na bolničko liječenje.Molim pomoć, što mi je za činiti-općenito

P.S. Obojica sileđija i dalje su na istim radnim mjestima, nikakv postupak se ne vodi, a tvtka se ponaša kao da se i nije ništa dogodilo. - ZAHVALJUJEM

8-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija