Jump to content

porodni, godišnji pa mirovanje do 3. godine djeteta


hipp

Preporučene objave

Molim vas da mi pomognete u vezi korištenja mirovanja do 3. godine djeteta. Naime 17.12.2008.god. završava mi porodni dopust, pa bi htjela uzeti mirovanje do 3. godine, zanima me da li mogu najprije koristiti godišnji od 17.12. nadalje pa onda otići na mirovanje do 3. godine djeteta. Znači da li se mirovanje ne mora odmah vezati na porodni dopust. Negdje sam pročitala da ne mora, ali bez ikakvog objašnjenja. Molim pomoć!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto radim u državnoj upravi nadam se da će mi omogućiti da iskoristim godišnji od 18.12.2008. na dalje, naime imam 30 dana godišnjeg. Da li se moram pojaviti koji dan na radnom mjestu, naime kakva je praksa ako netko zna i da li ako počnem koristiti godišnji od 18.12.2008. mogu koristiti vezano u 2009. godini iako u 2008. nisam radila 6. mjeseci jer sam bila na porodnom dopustu. Znam da ga mogu početi koristiti, ali da li ga mogu nastaviti koristiti u 2009.?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija