Jump to content

molio bi odgovor-pa onda ako treba i odvjetnika


IME032

Preporučene objave

neznam jel na dobrom mjestu postavljam ovo pitanje-al mislim da da.

pa ovako-u 7 mjesecu ove godine izdano mi je odobrenje za medicinsku rehabilitaciju u toplicama(makarska).

i ja sam u makarsku oko 10.07 poslao skeniranu kopiju odobrenja-na to su u makarskoj trazili original pa sam im oko 15.07 poslao i original(POŠTOM,PREPORUČENO),a bez originala nemogu nista ni nikud u druge toplice-varazdinske,topuske itd.

odobrenje od hzzo vrijedi 1 godinu,do kraja tekuče godine,sto znaci da mi ova godina propada.,a za drugu moram opet po odobrenje na komisiju,doktorima ...itd,jer u toplice kao tezi bolesnik imam pravo ič svake godine.

inace sam invalid(tezi),u mirovini.

 

al da stvar bude gora prosle godine u 11 mjesecu sam u iste(MAKARSKE)toplice poslao doznake kojim mi se odobravaju ortopedska pomagala(okovratnik i ulosci za cipele),i oni mi do dana danasnjeg nisu isporucili ta ort. pomagala...

zovem od 9 mjeseca svaka par dana,al do te glavne doktorice nemogu doč.

mislim da mi je naruseno pravo na lijecenje kao i na pomagala koja sam vec dosta vremena morao koristit.

 

molim vas da mi netko kaze imam li osnove za tuzbu-a ako imam trazim nekog tko bi me zastupao.

molim vas odgovor u što kračem vremenu.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija