Jump to content

ma ljudi moji jeli to moguće....


scampy

Preporučene objave

uredno otplatim poveći dug dinersu po opomeni pred ovrhu kroz određeni perio i na rate..dok sam otplačivao sjetili su se još nekih računa koje sam negirao jer mi je cjelokupni dug sjeo jednokratno na naplatu...u svakom slučaju po meni ja sam nakon gotovo 2 godine sve otplatio, uvažavajući i kamatu na zakašnjela plačanja!

nakon isplate žale se da sam ostao dužan nekih tisuću kuna, ja negiram i dadu me na sud, ja prigovaram i sad se vodi postupak kao kod platnog prometa!!! E SAD SLIJEDI MIRAKUL...

ja osporavam ,oni traže vještaka...vještak pronalazi nove račune koji ovi nisu ni spominjali i prema njegovom vještvu moj dug sada izlazi više od 11.000,00 kn plus kamate za 2 godine,plus troškovi,plus.....

da li je moguće da tužitelj traži 1000 kn. a vještak nađe 11.000 kn.????? šta napravit?? kako to osporit.??

u podnesku sam prigovorio na nalaz vještaka,istakla zastaru na nove račune(po meni izmišljene)....šta mogu još napravit...zapravo ljudi moji ma jeli ovo moguće????????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

kao prvo odgovor utjerivača nije mi uopće jasan i ne znam šta je zapravo on odgovorio.. drugo pokušao sam s diunersom završit ovu priću i prije vještačenja ali nisu pristali ???

osim toga postavljam samo jedno pitanje pravnicima: zar nova znatno veća cifra nije prekoračenje tužbe, odsnosno novi momenat koji se ne odnosi na tužbu ???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija