Jump to content

žurni postupak


cili5

Preporučene objave

Danas mi je izrečena kazna po žurnom postupku, a konkretno radi se o prekrsajnom djelu protivno čl.12.st.4. kaznjivo po čl.12. st.8. ZOSPC-a (prijelaz preko pune linije). Sve u svemu, duzan sam platiti 500 kn + 200 kn pausalnih troskova sudskog postupka (čl.139.st.3. u vezi sa čl.138.st.3. i st.6. Prekršajnog zakona). Zanima me da li i na koji nacin mogu izbjeci placanje bilo cega s obzirom da sam student i da na poledjini rjesenja stoji kako "Protiv ove presude nije dopustena zalba, te se ova presuda ima smatrati pravomocnom sa danasnjim danom..."!? U otvorenom roku sam napisao zalbu gdje sam obrazlozio kako mi u posljednjih 12 mjeseci nije izricana nikakva kazna pa sam zatrazio da mi se novcana kazna zamijeni za mjeru pisanog upozorenja. Sutkinja mi je, potvrdjujuci kaznu, takodjer objasnila kako je to "do policije" i da rad za opce dobro navodno vise ne postoji...

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija