Jump to content

Prekršaj u prometu


munjeni

Preporučene objave

Evo ovako.Mene zanima pošto me policajac zaustavio na mjestu koje je namjenjeno isključivo za zaustavljanje školskih i gradskih autobusa izletio iz žbunja kao furija,nebi da sam kriminalac,dali on ima pravo tu zaustavljati vozilo i kažnjavati ga,i ja uzmem mob i snimam a on meni da će mi oduzet mob šta snimam,ja njemu da nema šanse niti ga je kupija niti može oduzeti,a i na osnovu čega bi on meni (koje sumnje)oduzeo mobitel,a ja ih imam i dva.I još "čovjek"meni tvrdi kao da se znamo mi i od prije,a ja mu kažem prika ja tebe prvi put u životu vidim.E sad mene zanima pošto je on ipak bio sam a ja sam dosta tvrdoglav kada naletim na takve K......e,jer nemam u 40 god ni jednog boda,pa ni za parking,mogu li se žaliti (a potpisao sam kaznu)ali kao da nisam vezao pojas a trebala je biti za brzinu,i dali u toj ja mislim multa nova ne znam točno ima zabilježeno slika i datum i dali se to može izbrisati,a vjerovatno može ako je napisao ovu drugu.Šta napraviti jer ću ga večeras sanjati a danas ga umalo nisam pojeo pa nek vodi i piše šta hoće,jer stvarno ne može svatko ni biti policajac?

hvala :zao::zao::zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja bi se zalio (ALI pred suca s puno manje gorcine :namiguje: )

 

sto se pak uredjaja za mjerenje brzine tice - nebitno je jer vas policajac tako i onako nije kaznio za brzinu vec za pojas :-D

 

 

i za kraj

koliko je meni poznato samo policajci na motorima "samostalno" mjere brzinu dok su svi ostali u paru. ako nije bio motorista onda je bio u lovu na "gablec" :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija