Jump to content

krivo parkiranje- 2 (4) invalidska mjesta


tdj777

Preporučene objave

Poštovani,

 

U nedjelju navečer sam ostavio auto na sat vremena u centru, nakon dužeg kruženja i traženja parkinga u centru, a pošto mi je bilo već dosta tijesno sa vremenom, spazio sam mjesto koje je bilo blizu oznake za parkirno mjesto za invalide. Da provjerim, izađem iz automobila i na znaku piše 2 mjesta rezervirana, a 4. mjesto od znaka je bilo slobodno, te sam parkirao na to mjesto. Inače, svi automobili u toj ulici su bili parkirani ukoso, a ne vodoravno (na kolniku). Oznaka na cesti je bila vodoravno, ali svi su automobili od početka do kraja ulice bili parkirani ukoso (cca 80 automobila). Inače nikad ne bi stao na propisno označeno parkirno mjesto za invalide, a ovo je bilo baš nejasno. Znači bio sam četvrti automobil parkiran ukoso od znaka, i nakon manje od sat vremena auto je bio pokupljen. Na moje pitanje u Strojarskoj zašto onda svi parkiraju ukoso, te kako onda mogu računati 2 parkirna mjesta kao 2 vodoravna, te zašto onda ne napišu da su 4 mjesta rezervirana za invalide, policajac je samo rekao da su svi nepropisno u toj ulici parkirani (jer moraju biti vodoravno, na kolniku), te će uskoro biti dan kad će ih sve iz te ulice maknut u Strojarsku.

Ja sam uzeo odgodu plaćanja na 8 dana i razmišljam sročiti neku žalbu, pa me zanima imam li uopće osnove za to...

Ispričavam se i ako sam nehotice nekome invalidu oduzeo mjesto baš u tih sat vremena koliko mi je trebalo u centru.

 

Hvala unaprijed na razumijevanju i odgovoru.

Lijep pozdrav,

Kris

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija