Jump to content

Maltretiranje susjeda


doktorica_sb

Preporučene objave

Poštovani, imala bih jedno pitanje. Živim u vlastitom stanu iznad susjeda koji ako napravim lagani tulumić odmah zove policiju. U zadnje vrijeme uopće nisam radila tulume, ali sam jednom prilikom pozvala 10 prijatelja, koji su bili bosi (da susjedi ne bi smetalo) i bili smo zatvoreni bez glazbe u dnevnom boravku, pričali i on je došao bijesan da kakvo je to ponašanje. Došlo je do toga da ne mogu raditi normalne stvari u svom stanu. Nikada glazba nije bila prejaka, a jednom prilikom sam bila kod njega u stanu dok je bila jako glasna glazba kod mene i nisam gotovo ništa čula. Kada televizor radi na najtišem, ništa se ne čuje! On i njegova žena su očito neurotični i ja ne znam više što da radim. Već sam 2puta završila na sudu,čak je i išao izjavu dati protiv mene i lagao sutkinji. Da li ja njemu mogu pozvati policiju? On zove mog tatu u drugi grad jer studiram u Zagrebu u 2 ujutro iako sam ga zamolila da to ne radi. Vikendima ujutro mi zalijepi selotejp za zvono. Što ja mogu napraviti? Ja ne mogu živjeti u svom stanu. Ako ja poštujem njegovu starost, trebao bi on i moju mladost. Da li mogu pozvati policiju za nešto što je on napravio prije par dana? Molim Vas pomozite mi jer više ne mogu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija