Jump to content

ostvarivanje prava na naknadu


kobra123

Preporučene objave

molila bih da mi odgovorite na par pitanja,moj problem je :zaposlila sam se u firmi u petom mjesecu i potpisala sam ugovor na godinu dana taj ugovor mi ističe 26.05.2009,ali prije dva tjedna ponuđeno mi je usmeno manja plača da bih ostala na radnom mijestu,razlog je bio kriza u državi i u firmi,a ako ne pristanem na tu plaču mogu da radim do 10.12.i da dalje koristim slobodne dane i godišnji što sam zakonski ostvarila i to je sveukupno 28 dana.U međuvremenu dijete mi se razbolilo i doktor mi je savijetovao da bi bilo najbolje da dijete ne ide u vrtić 2-3 mijeseca jer mu je imunitet pao(stalno je pod jakim antibioticima,dijete mi ima tri godine.Mene zanima dali ja mogu uzeti bolovanje,a da me se ne tereti i da poslije npr.dva mijeseca koristim slobodne dane.Jer ako sada sve odradim po njihovom ja neznam dali ostvarujem naknadu sa biroa,jer tada radim nepunih osam mijeseci.Ponavljam ništa nisam potpisala,molim što hitnije ako mi možete odgovoriti.

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija