Jump to content

opet činovi


planina

Preporučene objave

nisam bio na netu par dana,kada tamo se daju unaprijed prognote bez mene nekih pametnih što se tiče činova..pa da nebudu u zabludi...djelatni sam pol.službenik u mupu od 94 godine,položeno zvanje za višeg policajca..po riješenju pol.služ.za graničnu kontrolu..prije toga u gradi...kada sam išao u mirovinu u pol.upravi su mi za zg za priznavanje činova poslali hrvi drugostepeno i položeno zvanje viši policajac...čekao sam dva mjeseca i dobijem da mi neče priznati položeno zvanje nego samo ono što sam obnašao,znači umirovljavaju me sa činom stožerni narednik..znam da sam se možda trebao žaliti da mi priznaju položeno zvanje,budem to još vidio...ali nežalim se previše..i htio bih svojim kolegama iz mup poručiti da sam prije policije bio u aktivnoj brigafi i vidio sam što znači krvavo zaraditi čin satnika u vojsci,kada se preko noči u akcijama satnija znala gubiti do 40 posto svog sastava,i kada danas usporedim svog zapovjednika satnije i neke proizišle satnike iz mup-a,vjerujte mi bez komentara...i samo da naglasim da se to neodnosii na časne kolege iz mup-a koji su su svoje činove stekli na prvoj liniji...ovo se najviše tiče onih kanceklarijskih,prometnih i ostalih koji su temeljem škola dobili visoke počasne činove...pa i generala,kojima je ratni put vrlo upitan..pozdrav svim iskrenim hrvatskim vitezovima......

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija