Jump to content

molim vas hitno trebam pomoć


sizi

Preporučene objave

Pozdrav. Molim vas hitno bi mi trebala pomoć ne znam kome da se obratim. Odstranjena mi je kompletna štitnjača. Do sada sam radila u u uredu međutim prebačena sam na blagajnu. Da li možda znate da li imam kakvu zaštitu i kakav je sada moj status za rad. Hitno mi treba savjet kome da se obratim. Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sizi je napisao:

Pozdrav. Molim vas hitno bi mi trebala pomoć ne znam kome da se obratim. Odstranjena mi je kompletna štitnjača. Do sada sam radila u u uredu međutim prebačena sam na blagajnu. Da li možda znate da li imam kakvu zaštitu i kakav je sada moj status za rad. Hitno mi treba savjet kome da se obratim. Hvala unaprijed.

Mislim da ti treba rješenje liječničkog povjerenstva da ti prijeti invalidnost ili da mogu nastupiti dodatne zdravstvene poteškoće, dakle nisi invalid ali imaš rješenje od mogućeg nastanka invalidnosti. Ne bi ti to trebao biti problem iskopati, javi se svom liječniku, uputi ga u položaj u kojemu radiš, pritisak od strane korisnika, već nešto smisli da te uputi liječničkoj komisiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija