Jump to content

Vise nista ne razumijem-rastava braka


sanik27

Preporučene objave

Hallo na sve!!

Vec par tjedana trazim sve informacije o razvodu braka.Ovaj forum mi je jako pomogao..eto..i sada sam i ja tu...

Rastavljam se sporazumno.Nemam djece.Od muza sam se iselila prije godinu i pol..znaci vec dugo.Ali rastava jos nije bila zato sto ne zivimo u hrvatskoj pa je malo teze to sve.Ali planiram(kako glupo zvuci)sjedecih mj podnijeti zahtjev.

Nasla sam par primjera za zahtjev koji moram predati..ali..imam problem.

U jednom pise sljedece:

1-vo Predlagateljica i 2-go Predlagatelj predlažu Naslovnom sudu da sud donese presudu kojom se razvodi brak Predlagatelja na ročištu održanom bez prisutnosti 1-vo Predlagateljice i 2-go Predlagatelja i to na način da Naslovni sud donese slijedeću...

Eh...nerazumijem..sto znaci bez prisustvosti mene i njega??

Dali dobro razumijem?Kada potpisem taj zahtjev..i predam..nemoramo uopce biti na rocistu ili...ne,ne,ne..nekuzim stvarno???

I jos nesto...mi smo sada vec godinu i pol razdvojeni...svatko zivi svoj zivot...sto znaci to za nas??Druga prava mozda??Laksa..brza rastava???

Nadam se brzoj pomoci,jer stvarno neznam dalje...a kada pitas u opcini..ma...dobro sto te ne pojede ocima...

:zao:

Unaprijed hvala.

Pozdrav

Sanik

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija