Jump to content

neplaćeni porez


lilli

Preporučene objave

  • 2 tjedna kasnije...

Ja sam dobila da platim porez na nekretninu i kasnila sam sa placanjem 4 mjeseca. To se sve dogadjalo 2007. Prije tjedan dana sam dobila da platim kamatu, tj kamata je bila naplacena mojom uplatom u srpnju 2007, a time je ostala glavnica na koju mi jos uvijek raste kamata. Razgovarajuci sa sluzbenicom u poreznoj bilo mi je receno zasto nisam pitala kolika je kamata kada sam znala da ce mi biti obracunata. Ja sam mislila da ce mi biti poslata obavijest o dugu u toku 2007,koja je i bila poslata ,ali tek nakon vise od godine i pol dana. Sto vi mislite da li imaju pravo racunati nam kamate za tako dugo razdoblje bez ijedne obavijesti u medjuvremenu?. Oni tvrde da nemaju vremena slati obavijesti. No ako svatko od nas koji ne plati na vrijeme do dodje u ured i zatrazi izracun kamata kakve bi to tek guzve bile. Osim toga , mogla je proci jos koja godina da me nisu obavijestili , samo porezna dobro u tom slucaju prolazi. Bila sam i ljut na poreznu koja ne zna objasniti da je ne placam kamatu na kamatu nego da su je naplatili i zato se ono sto je ostalo zove glavnica. To sam morala doznati od odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija