Jump to content

info molim


cat318

Preporučene objave

Ne nisam jer niti neznam kakvi pravni ljekovi uopce postoje.

Kao sto sam vec rekao ukratko nakon sto je bivsa pala, sam otisao u Njemacku gdje od tada zivim i radim od 2005 sam ozenjen njemicom i trenutno je trudna ovom skandaloznom presudom se jednostavno unistava cijela egzistencija moje obitelji i sve to na temelju krivoizjave nikad prije nisam bio kaznjavan ovo je strasno. Inace posiljka koju sam prekjucer dobio to je od odjela za izdrzavanje zatvorske kazne kao dogovor o terminu mog pritvaranja to sam saznao jer sam nazvao direkt u taj odjel i nadlezna sudkinja mi je rekla da 6.2 moram dole doci inace tjeralica i pri sljedecoj prilici privodenje. Dali uopce imam ikakvog izgleda i sto jos uopce mogu poduzeti??????? :-?

 

unaprijed hvala!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imate mogućnoati uloćiti izvanredne pravne lijekove. O tome se posavjetujte s odvjetnikom koji ima isukustva u kazneom pravu (pretežito se bavi s njime).

 

Izvršenje kazne možete odgoditi, ali to trebate zatražiti i imati razlog za to (pripremiti papire o trudnoći i braku).

 

Ipak teško da ćete se izvući od izvršenja kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija