Jump to content

Krađa građevinskog materijala s gradilišta


otkaz

Preporučene objave

Vlasnica sam gradilišta, građevna parcela s građevinskom dozvolom. Susjeda, koja ima posjed u cjelini-vezano s njenim gradilištem s kojeg ima pristup na okućnicu za koju traži pravo puta preko mojeg gradilišta. U prvostupanjskoj presudi sud joj dodjeljuje traženi put ne uvažavajući mnogo, mnogo stvari (prvenstveno što joj posjed čini cjelinu a i činjenicu da je meni prije 19 godina prodala dio koji mi je po PUP-u bio potreban za gradilište...). E sad, kupila sam građevinski kameni materijal prije te tužbe i sud je na licu mjesta upozorio obje strane da se ne smoje ništa na terenu mijenjati dok traje postupak. Danas, u redovnom obilasku gradilišta vidjela sam i prijavila MUP-u da je dio materijala odvežen, uspjela sam saznati da je to uradio njen sin. ZANIMA me : kojim pismenom trebam reagirati prema sudskom predmetu u tijeku tj. kako navedeno prijaviti sudu. Hvala!!! :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija