Jump to content

hrvi /revizija


pijavica

Preporučene objave

bok..nije mi jasno kako ne dobivaš invalidninu i kako nemaš pravo na participaciju,,ja isto ima status trajno od 2006.g i rješenje mi podlježe reviziji koja odgađa izvršenje ali revizije nije bilo barem ne još i dok je tako imam sva prava koja iz njega proizlaze osim ako ti imaš prvo stupanjsko rješenje onda je druga stvar posrijedi,tek nakon drugostupanjske komisije rješenje postaje pravomoćno i počinje ti teći invalidnina i sva druga prava...pozz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav !Imao sam privremeno do 01~05~2008 a po nalazu Prvostupanjskg lijecnickog povjerenstva 40% prema tocki 238b za stalno i prema tome sam dobio rjesenje gradskog ureda ----- za branitelje po clanku 133 stavak 1 za stalno koje podlijeze reviziji i nemam nikakva prava dok ne prodje reviziju ! Mogu i krepat do onda ! Zato me i zanima gdje urgirati i na koji nacin sve pozuriti ?? Mozda mi mozete pomoci ! Hvala !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

njbolje otiđi u ured državne uprave vjerojatno se radi o grešci prvostupanjsko nemože biti trajno ako je u pitanju revizija onda čekaš drugostupanjsko i preko godinu dana znaći u petom ili šestom mjesecu ove godine i tek ti onda ide pravo na invalidninu retroaktivno a participaciju na zdravstveno možeš ostvariti i prvostupanjskim rješenjem samo ga moraš priložiti u zavodu u obliku kopije uz pokaz orginala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stubi je napisao:

... a participaciju na zdravstveno možeš ostvariti i prvostupanjskim rješenjem samo ga moraš priložiti u zavodu u obliku kopije uz pokaz orginala

Možda još u ponekom uredu HZZO-a jer u većini samo drugostupanjsko ili prvostupanjsko s naznakom MOBMS-a da je prošlo reviziju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija