Jump to content

Tužba za verbalni napad i prijetnju


Nessie

Preporučene objave

Prije par mjeseci sam uselila u novi stan koji sam kupila od jedne gospode koja je tamo prije mene zivjela. Povratkom iz inozemstva sam imala dosta svojih privatnih stvari koje sam morala odvesti do stana i istovariti. Stala bih sa autom u dvoriste dok bi te stvari istovarila. Isto tako i majstori su mi dolazili i obavljali rutinske poslove koje svako radi prilikom useljavanja. Naime, prilikom svakog takvog dogadaja, bi imala velike probleme sa susjedima. U pocetku su se sa prozora bezobrazno izderali da mi nesmijemo tu parkirati i ostavljati auto, naime radi se o zajednickom dvoristu, da bi vec sljedeci put se odredeni gospodin spustio iz svog stana i zapoceo dernjavu, buku, vrijedanja i psovke na mene. I to je napravio par puta, a zadnji puta sam pozvala policiju. Zapisnik je napravljen, ali ja nisam zadovoljna, tj. nanesena mi je prevelika psihicka steta i stres da sam sada odlucila prodati stan, jer bez obzira na to koliko sam jaka, nemogu podnijeti cinjenicu da dijelim dvoriste sa tim ljudima i da moram trpiti njihove poglede i tko zna sta jos u buducnosti. Nezdrava okolina utjece na zdravlje covjeka i tako sam ja vec tri puta se razbolila od kada sam tamo. A to su samo tri mjeseca. Sada sam kod roditelja i nemogu si uopce zamisliti povratak tamo. Mislila sam u pocerku da su to drugi faktori koji mi smetaju, ali sada znam da je to ta nepravda koja mi je nanesena bez ikakvog razloga. Odlucila sam ih tuziti i pitala sam na policiji da dodem po zapisnik. Dali mi moze netko reci, sto mogu dobiti sa time, i kako dalje. Moram jos napomenuti da sam tek kupila nedavno stan i da jos nije ni uknjizen, tako da moram cekati sa prodajom i to sve trpiti radi primitivnih kretena. Imam i svjedoka za jednu priliku prije. Molim vas, pomozite. Ni kriva ni duzna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija