Jump to content

molim savjet- odšteta


petra0601

Preporučene objave

pozdrav!!

 

ovako...imala sam prometnu nesreću 2002. god, te je spor trajao do 1 mj ove godine..uglavnom, bila sam optužena za izazivanje prometne nesreće, no proglašena sam nevinom.. kako sam u nesreći zadobila teške tj. ozljede, te osoba s kojom sam se sudarila također, molim savjet..osoba s kojom sam se sudarila nije podnijela privatnu tužbu protiv mene..moje ozljede su:

kontuzija mozga, prijelom rebara, hemnatopneumotoraks desno, kontuzija pluća, traumatska ruptura ošita, ruptura jetre, prijelom pubične kosti, trauma šok, te sam bila na liječenju 2 mj...

sada tražim odštetu, tj. tužim grad Zagreb i druge zbog loše odvodnje, koja je i izazvala nezgodu ( na dnu podvožnjaka se skupio vodeni klin, u koji sam nabasala, te izgubila kontrolu nad vozilom), te Vas molim ako netko zna kolika bi naknada mogla biti (da vidim da li me odvjetnik misli oderati-čula sam za puno takvih slučajeva). Hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija