Jump to content

kradja u uredu


miroslav12

Preporučene objave

Dakle, privatna firma, s nekoliko desetaka zaposlenih...Sef tvrdi da mu je jedan dan netko ukrao iz sefa manju kolicinu novca (s obzirom koliko je bilo nutra) te je pozvana policija. kaze da je kljuc sefa ostavio na svom stolu u svojoj kancelariji te da je netko iskoristio njegovu odsutnost te popalio parsto eura...

danas ,mjesec dana nakon toga, je dosla opet policija te su ispitali troje zaposlenika , ukljucujuci mene, koji sjedimo najblize sefovom uredu. jesmo sto vidli, jel netko ulazio tko nebi trebao, pristajemo li na poligarf, imamo li dugovanja, znamo li da neetko ima dugovanja , blablabla...inace, sefov ured je tak pozicioniran da svatko tko se ide nabacivat tajnici ili ide u kuhinju ili na wc mora pored njega proci te "moze iskoristit priliku" i popalit novce...Ja , naravno, nisam uzeo te novce, zapravo cak smatram kao i vecina ostalih kolega, da je lik novce zapio, potrosio il nesto te zaboravo odbiti taj iznos sa zapisanog iznosa na omotnici.

Pitanje je sto sad mogu ocekivati? Inace, te dve osobe, da ne upotrijebim neku prostiju rijec, iz policije se nisu predstavili te nisu rekli u kojem svojstvu me ispituju niti bilo sta drugo...

fala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru, nadam se da je zaista tako.Ono što sam zaboravio navesti je njihovo zadnje pitanje " jeste li vi uzeli te novce?" što me posebno uznemirava i zbog čeg to nisam doživio samo kao informativni razgovor ili razgovor sa možebitnim svjedokom...

Najgore je to što šef svako malo mrmlja sebi u bradu "znam ja tkko je to, nek mu je sa srečom s tim novcima" a kad su ova dvojca došla ko pi*** je šutio, pred svim ostalim zaposlenicima smo jedan po jedan išli u prostoriju za sastanke di su nas ispitivali...Mi smo naravno to okrenuli na sprdnju no kad od 25 osoba ispitaju samo nas tri baš mi nije svejedno. Ovi su naravno u tekicu zapisali sve naše podatke i odgovore i pokupili se...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija