Jump to content

koliko puta žalba?


Zvijezda2009

Preporučene objave

Večer topla,bila bi zahvalna kada bi mi netko dao odgovor na moje pitanje. Koliko puta ima pravo roditelj podnositi žalbu? Moj ex-suprug ne plaća 4god.alimentaciju i žalio se 2 puta,2.žalba je bila u siječnju i ja sam tek jučer dobila presudu u kojoj piše da je kriv te da mi treba isplatiti u roku 6mj.zaostatke i početi plaćati 1000kn za svoju 15-godišnju kćer. Ali (što bi mi bez tog ali)osupnulo me to što ima opet pravo žalbe u roku 8 dana što će,vjerujem i napraviti. I dokle tako žalba-čekanje-presuda-čekanje... :-? Da,zar se presudu treba čekati 6 mjeseci (ja sam ju toliko čekala) ili može to trajati i kraće? U tome sam sama,nemam zasad odvjetnika pa ne znam dal je to i do odvjetnika

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jam sam u svemu tome laik,imam odvjetnicu ali kao da ju i nemam jer ja kontaktiram sa sucem koji vodi taj predmet,eto,čak nije mojoj odvjetnici sudac poslao presudu tako da ne znam kakav je to postupak ali mislim,po svemu sudeći,da je kazneni. A kako "plivam" u tome svemu sama,ne znam što bi' mogla a što ne. No,tko me uopće obavještava o pravomoćnosti presude (eventualno ako dodje do toga)

Sretan i blagoslovljen Vam Uskrs! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako imate odvjetnika onda Vam je bolje ipak njega pitati (osobno otići do njega).

 

Naime ja mogu samo nagađati o čemu se radi, a on sve zna.

 

 

Ako u presudi piše "kriv je" onda je kazneni, a ako oznaka spisa u gornjem desnom kutu ima slovo"P" onda j eparnični.

 

Razlike su velike, a time i sve ono što bi Vas moglo zanimati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija