Jump to content

Crveno Svijetlo-Nikakav zapisnik i info !! Hitno!!


dampa

Preporučene objave

Lijepi pozdrav svima.

 

Danas sam upao u nevolju hehe :)

 

Radim kao vozac za jednu firmu,imam B i C kategoriju.Vozio sam ujutro kustosijanskom ulicom u Zagrebu i prosao sam skroz crveno svjetlo zato jer sam "morao" , kombi koji sam vozio ima nosivost 2,500t prazan. Medjutim sa teretom koji sam imao unutra imao je sigurno preko 3 tone. I nisam se mogao zaustaviti te sam prosao zuto/crveno.

 

Nakon dva semafora prolazi automobil ( 2 policajca ) i sa rukom mi pokazu da se zaustavim sa strane.Dodje policajac i veli "To vam je 2.000kn i 3 mjeseca bez vozacke te 3 kaznena boda" i ode u auto. Ja automatski izadjem i zamolim da mi pisu sto god hoce od kazne samo da mi vozacku ne uzmu jer zivim od toga.Vrate mi vozacku , sute 10 sekundi i kazu dobro ajde odi doci ce ti doma sve.Ja pitam ocete mi uzet? Kazu oni ajde bok,dovidjenja vidjet ces doma kad to dodje.I odu.

 

 

Sto ce mi doma doc? Kad ? Ako mi uzmu vozacku koju kategoriju sa obziirom na teret ??

Nikakav zapisnik,nista nisam potpisivao nista mi nisu dali,nista rekli osim onoga sto sam napisao...

 

Sto da radim?

 

 

HVALA UNAPRIJED.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dampa je napisao:

Lijepi pozdrav svima.

 

...Vozio sam ujutro kustosijanskom ulicom u Zagrebu i prosao sam skroz crveno svjetlo zato jer sam "morao" , kombi koji sam vozio ima nosivost 2,500t prazan. Medjutim sa teretom koji sam imao unutra imao je sigurno preko 3 tone. I nisam se mogao zaustaviti te sam prosao zuto/crveno.

 

Nakon dva semafora prolazi automobil ....

 

 

obzirom da sam zagrepcanin i da poznajemo svoj grad konstatirati cu da gore navedeno nije istina :vrti:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zasto ne bi bila istina? cemu bi lagao ovdje??

 

Renault Master ima nosivost ( prazno vozilo ) 2,400.

 

Vozio sam pun kombi stakla u vrecama,cca 120 vreca. U svakoj vreci ima tocno 40 komada.

 

Tezina sa time je bila 3,520. Imam vagarinku.

I sada kada se vozis,40/50 km/h i upali se zuto nije bas jednostavno naglo stat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nije problem u masteru nego u mjestu opisanog prekrsaja. koliko je meni poznato postoji samo jedan semafor na kustosijanskoj i to onaj na ilici.

 

 

 

ako ste isli ravno tada ste projurili kroz ilicu i tada nije moguce "Nakon dva semafora prolazi automobil " jer semafora vise NEMA

 

 

ako ste namjeravali skrenuti u ilicu, to nije izvodivo s punim kombijem i brzinom od 40km/h

 

 

kako god se okrene - nesto nije istina

(a niti se smije voziti takvom brzinom da se ne moze zakociti - ali to je vec jedan drugi par rukava)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija