Jump to content

priznavanje činova


skan

Preporučene objave

HRVI, bio sam pripadnik 2 gbr.

Dobio sam čin (narednik)nakon razvojačenja (nakon završene prekvalifikacije zbog ranjavanja).

Prilikom odlaska u mirovinu taj čin mi ne priznaju jer navodno priznaju samo činove do dana razvojačenja.

U zakonu o pravima hrvatskih branitelja piše da se uzima osobni čin (a to je čin narednika u mojem slučaju i taj podatak su na mirovinskom dobili od personalne uprave).

Da li je netko imao sličan slučaj?

Molim pomoć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mene isto zanima to sa cinovima bio sam iasto 2gb isao sam u mirovinu 96 3 mj bio sam zap 1 desetine ukaz za cin desetnika po ondasnjem zakonu posto sam ranjen svi su dobili cin stozarnog narednika ja nista iako sam predo okolnosti ranjavanja i svu dok koju su trazili sad me zanima dali to prolazi predo sam zahtjev mirovinskom sa pratecom dokumentacijom da sluzbeno traze cinove iz cerinine sad drugo pitanje sto me muci za vreme ranjavanja 31 12 91 obnasao sam duznost zap samostalnog izvidzackog diverzentskog voda hosa nisam imo cin samo ustrojbeno mjesto potpisao mi zadnji ratni zap satnije i kolega koji je bio u mom vodu ovjerio sam kod jav biljeznika i to sam poslo sluzbeno dalije neko imo slican slucaj da mi pomogna rvia nemam to je na upravnom po placi koju sam primo mogu vidjet koju sam duznost obnaso u vrene ranjavanja pozdrav :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija