Jump to content

bolničko liječenje.


rozenica

Preporučene objave

Bok svima,,,

starijim forumašima pitanje??'

trebal sam na bilničko na tri tjedna ali je odgođeno zbog renoviranja odjela ustanove do doljnjega,,pa se ne primaju pacijenti.Sve ovo pišem jer sam trebal nakon toga sve papire skupiti i predati na mirovinsko za mirovinu..dali postoji šansa da se dobi mirovina bez bolničkog liječenja?'?

hrvi 20,dragovoljac,20g stažr..ptsp od 1992,,pa sve do danas liječenje,,godišnje 3-4 puta doktor .....a sad kaj dalje?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Na telef. broj se ne možeš prijaviti na bolničko liječenje.

 

Traži uputnicu od svog liječnika za pregled u bolnici i furaj ravno kod psihijatra (ili ne znam kod kojeg liječnika jer ne znam od čega boluješ) te nakon pregleda liječnik specijalist će ti ugovoriti-napisati, ukoliko postoje osnove, da se liječiš u bolnici (dnevna bolnica ili ležanje, možda grupne psihoterapije).

 

Nakon pregleda opet kod svog liječnika po uputnicu (ako ti lij. specijalist napiše da si spreman za bolnicu).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mrljavac ti je sve toćno rekao . :palac: Ako se radi o bilo kakvoj bolesti koja treba bolnićko lječenje oni su te dužni zbrinuti :misli::kavica: Ako boluješ od PTSP-a jednostavno ćeš dobiti drugi termin za dnevnu ili ležeču bolnicu o tome procjenu donosi tvoj psihijatar . :namiguje: Ako ti ja baš jako loše javi se svom doktoru ili hitnoj službi isti momenat si u bolnici na promatranju . :palac: Drži se !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija