Jump to content

Otkup vojnog stana


Jasmin5150

Preporučene objave

Postovanje...molio bih vas za pomoc! Majka i ja zivimo u stanu koji je prije pripadao nekadasnjoj Jna! U tom smo stanu od 1978-e tj. prvi stanari! Stan je dobio pokojni djed koji je otisao u mirovinu 1955-e i dobio taj stan na koristenje 23 godine poslje! Kao nosioca stanarskog prava uz sebe stavio je i moju majku jer je jedina od kceri ostala neudata! Djeda je otisao zivjet u Bihac nakon sto je baka umrla a ja i majka smo ostali u tom stanu i dan danas zivimo,neprekidno punih 31 godinu i za vrijeme agresije na R. Hrvatsku! Kad je djeda umro u okupiranom Bihacu...majka je trazila da se prenese stan na nju i da ga otkupi,od 93-e nadalje! Iz MORH-a su trazili dokumentaciju koju ona nije mogla nabavit u onom roku 1995-e...kao npr. djedinu smrtovnicu! Poslje tog roka su joj rekli da je zakasnila sa svim! Danas je zasticena najmoprimka sa najamninom od 70kn tj. 9 eura mjesecno! Postoji li sansa da se taj stan dobije na otkup po cijeni po kojoj su dobili drugi ljudi sa takvim slucajem? Jer logicki gledajuci MORH ovakvim sadasnjim stanjem moze zaradit kroz 50 godina samo 5000eura... a niti su oni u stanu,niti smo mi vlasnici stana!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija