Jump to content

Zdravstveno osiguranje


iinnaa

Preporučene objave

Prije svega se spricavam, ako ovo pitanje postavljam na pogresnom dijelu foruma, ali doista mi je hitno potrebna pomoc.

 

Naime prije 2 i pol mjeseca sam se odjavila sa zdravstvenog osiguranja, koje sam imala preko majke, jer sam dobila posao. Radnu knjizicu i odjavu sam predala sefovima. No medjutim, svaki puta kad nekoga od njih pitam jesu li me prijavili, oni me iz nekog razloga izignoriraju. Danas ne idem iz ureda dok ne dobijem konkretan odgovor. Ali me preventivno, zanima, sto mi je ciniti ako sam proteklih 2 i pol mjeseca bila neosigurana, te hocu li snositi nekakve posljedice zbog toga?

 

Unaprijed se zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru.

 

Naime, u pravu ste i sto se ugovora tice, jer ga ja do sada nisam vidjela, koliko god sam na tome inzistirala. Zato sam sad vec jako isfrustrirana i zato sam odlucila ovim putem traiziti pomoc prije nego sto poduzmem dalje nesto u vezi toga.

 

Jos jednom puno hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vi radite na "crno"-to je za poslodavca kažnjivi. Možete o tom obavijestit inspekciju rada bez njegovog znanja.

 

Druga varijanta je da zaprijeteit inspekcijom poslodavcu, ali u tom slučaju možete ostati bez posla. Ali i to vam je bolje jer ovako na "crno" nemate nikakvu zaštitu i samo dokazivanje bilo čega je otežano-zato nemojte pristati na to.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija