Jump to content

evo ovako


cesa65

Preporučene objave

ovako piše u privremenom rješenju kojeg sam dobio.pravo na invalidsku mirovinu, i određuje predujam u svoti od 2.300kn mj.isplata ivog predujma pripada počevši od prvog idučeg dana od dana kada ovo rješenje postane pravomočno,a najranije po prekidu radnog odnosa.ovaj če se predujan isplačivati privremeno, do donošenja rješenja o pripadajučoj svoti invalidske mirovine. ovo se rješenje donosi kao privremeno, prema članu 118.ZOMO.dok se ne prikupe svi podaci potrebni za izračun mirovine.nakon donošenja konačnog rješenja o pravo na mirovinu,i isplačene svote predujma obračunat če se s mirovinom utvrđenom konačnim rješenjem.znači predujam je 2300kn,e sad me zanima kolko bi dobio sa omjerima 30% rat 70% civilstvo.normalno sa gore navedenim 24 god staža (opča nesposobnost) odvjetnik je danas sastavljo žalbu i kaže da su jako premalo dali na rat da bi trebali podignut bar 50%/50% ali to čemo vidjet. ja sam samo hrio navesti ove podatke koje su vama kolko vidim jako poznati. zato vas molim sve kao i Plemenitog da mi pokuša odgovorit kolika bi mi bila minimalna sa ovim omjerima i podacima a kolika bi bila kad bi rješio dragovoljački status. znam da sam zakomplicirao a i unaprjed vam hvala na odgovoru. :skakuce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija