Jump to content

PRIGOVOR, krivi smjer


Yole

Preporučene objave

Poštovanje.

Evo trebao bih napisati prigovor na prekršajni nalog koji sam sinoć dobio. naime skrenuo sam iz ulice i započeo vožnju u suprotnom smjeru (prekršaj iz članka 49.stavka 2.), bio je dosta velik mrak ulici iz koje sam izlazio, te je bio sparkiran kombi sanitetske službe, tako da nisam vidio znak obavezno desno, a ni u ulicu u koju sam ulazio nije bilo znakova da je zabranjena vožnja u tom smjeru, jer je u principu polovica ulice.. Gospoda su stajali odmah na vrhu te su me zaustavili, nisam ništa napuhao i napisali su mi kaznu od 2000.00kn i tri mjeseca bez vozačke za upravljanje vozila B kategorije.. Od prije imam kaznu za brzinu i kaznu za registraciju, sve do 500kn što sam išo na dobrotvorni.. Student sam treće godine, ne radim.

E sada, ako netko ima kakvu ideju da li bih mogao dobiti manju kaznu, smanjenje kazne, odgodu plaćanja.. bilo šta, bilo bi mi od pomoći :o)

 

Unaprijed hvala :frajer:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija