Jump to content

BRZINA! multinova pištolj.. ima li lijeka?


Prgy

Preporučene objave

Dobar dan!

Zaposlen sam kao trgovacki putnik i vozim vozilo marke iveco (komby).Kako sam iz dana u dan prisiljen obic sve trgovine iz hodograma,prakticki bi bilo nemoguce izvest ako negdije ne prekrsim dozvoljeno prekoracenje brzine..

Skupio sam tri kazne u tjedan dana od toga jedna potpisana druga nije treca multinova jos nije stigla.

1. kazna ogranicenje 70km/h nenaseljeno mjesto prije zavoja smanjuje se na 40km a nakon zavoja 200m nastavlja sa 70km/h

ulovljen sam od polovice zavoja pa 150m poslije iz grmlja iskace gospon policajac kaze 84pištolj ..isao mi je kao na ruku i dao mi 1000kn uplatnicu. potpisao jer priznam imao sam toliko..

2. kazna na izlasku iz naseljenog mjesta u bunker civilnog auta postavili multinovu.. 200m kasnije znak 70 te policajac na motoru paf kaze 87 opet 1000kn... nisam potpisao jer smatram da nisam vozio vise od 65-70... znam da ima tolerancija od 10 km al me zanima dali ima nesta na vremenske uvijete ipak je przilo taj dan a uređaj u automobilu namontiran??...

3. kazna zurba u jutro na posao ulazak u naseljeno multinova kaze 84 dozvoljeno 50 poslije samog znaka to još nije stiglo...

 

zamolio bih za pomoc jer placa vec treca treba da dodje a prva i druga nisu isplacene a supruga je nezaposlena .

 

ima li lijeka a da nije rešt :)

unaprijed zahvaljujem ! :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija