Jump to content

Središnja služba-šifre


mlinka

Preporučene objave

Pozdrav braniteljima!

Uložio sam žalbu na rješenje Područne službe HZMO-a 28.12.2008.Nakon dolaska žalbe u središnju službu predmet obrađuju referent za žalbe i sporove,referent za vještačenje,na korisničkim stranicama stoji:

20.06.2009 aktivnost Primopredaja spisa u rad

zadužen Prijepis

23.07.2009 aktivnost Arhiviranje spisa u rok

zadužen Rok provedbe inz

Molim one koji su imali iskustva s ovim i iskusne veterane da pojasnu proceduru i da li se bliži kraj rješavanja žalbe

Podrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mlinka je napisao:...

20.06.2009 aktivnost Primopredaja spisa u rad

zadužen Prijepis

23.07.2009 aktivnost Arhiviranje spisa u rok

zadužen Rok provedbe inz...

Nisam siguran kao zkova da je gotovo jer kada nakon mjesec dana po prijepisu stoji arhiviranje u rok to znači da će još nešto raditi odnosno čekaju nešto ili nekoga o čemu ovisi sljedeći korak... jer da je gotovo u tih mjesec dana bi već poštar došao... :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Pozdrav svima!Evo od prošlog tjedna i meni piše ROK PROVEDBE INZ.Neznam jesil ti mlinka imao staža u inozemstvu jer meni je zbog toga se otegnulo rješavanje mirovine inače pravovaljano mi je riješenje postalo 13.5 ove godine dali su mi profesionalnu 40%-60% nisam se žalio jer mi je puna kapa šetanja od nemila do nedraga.Referentica koja je zadužena za moj spis kulturno mi je objasnila da se ćeka odgovor od BIH jer sam tamo imao nekih 6 mjeseci staža i zbog toga se ćeka konačni izračun mirovine e sad kad će se ona doli gospoda sjetit da pošalje odgovor NEZNA SE do tada i dalje živim sa predujmom koji mi je određen u 5 mjesecu i koji je bio 1100 kuna pa su ga dignuli na 1824 i sada od 9.10 ponovno su mi podignuli predujam na 3000 kuna do 31.7 kako sam razumio,a od 1.8 je 3094 kune zbog famoznog poreza od 2% da nepadnem ispod 3000 kuna.Eto tako sam ja to razumio i ovih dana trebam dobit zaostatke za prethodne mjesece,a konačna mirovina kao što sam naveo BOG DRAGI ZNA KADA.Pogotovo sam sada skeptik kada su mi dignuli ovaj predujam sa kojim sam naravno zadovoljan jer ipak samo ja znam kako mi je bilo ovih pet mjeseci s obzirom da do kolovoza nisam primio ni lipe zbog tog inozemnog staža,a krediti su dolazili na naplatu i zbog toga mi je jedan kredit i poslan na naplatu u cjelosti nakon što mi je ostalo 19000 kuna i to sada traži banka u cjelosti ni sam neznam kako ću to izvesti ovih dana jer mi je to krajnji rok i sada vidim sinoč naš kolega doktor je imao sličan problem i napravio je to što je napravio mada to ne podržavam ali ga u potpunosti razumjem jer sam u sličnoj situaciji.Eto prijatelji moji to su moje spoznaje o tome roku provedbe inz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija