Jump to content

molim hitnu pomoć


manja

Preporučene objave

Bivši suprg i ja rastali smo se u 5 mjesecu ove godine.Prije tog smo živjeli u kući koju je on dobio kao razvojačeni branitelj darovnicom od države na svoje ime, s time da smo i ja i djeca uisani kao korisnici te kuće ali nemamo pravo upisa vlasništva.Prije nego je dobio darovnicu svi smo bili u najmu te iste kuće.

 

Nakon razvoda ja sam tražila izmjenu od strane države tj,apn-a te predala svu potrebnu dokumentaciju da se ja i deca skinemo sa darovnog ugovora te da nam se dodjeli nekretnina u najam te ni ja ni djeca ne posjedujemo ništa nigdje .

 

Do danas nisam dobila nikakav odgovor,osim od službenika apn-a da se ja TRENUTNO NALAZIM U NAJMU U KUĆI KOJA JE U NJEGOVOM VLASNIŠTVU.

 

Stalno me se psihički maltretira,te sam prisiljena plačati sama sve režije mada ih i on troši,te još i svemu toe dovodi buduću ženu kući.Te ne plača alimentaciju jer ja ne plačam podstanarstvo u njegovoj kući.

 

Pošto mi nitko ništa nije odgovorio zanima me da li ja i moja djeca imamo pravo na stanbeno zbrinjavanje,te nastavak normalnog života.

 

Ukoliko imamo molim Vas da me se uputikamo trebam otići.

Molim Vas da mi netko odgovori. Evo dajem i broj moitela 0991960598 koliko sam očajna.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija