Jump to content

Otpremnina i problemi s njom


Borna22

Preporučene objave

Imam problem i trebam savjet :(

Radio sam u šugavoj firmi gdje su me maltretirali i

gdje sam izgubio dosta živaca.Firma počela loše poslovati i 01.09. nas 5 dobilo otkaz , poslom uvjetovani otkaz s pravom na otpremninu, e sad tu je problem. U toj firmi počeo sam raditi 11.10.2007 na određeno da bi mi 15.04.2008. dali ugovor za stalno , uglavnom u toj firmi imam staža 1 godinu i 11 mjeseci i 20 dana , dakle nemam pravo na otpremninu jer nisam 2 godine zaposlen , e sad u odluci o otkazu koji smo potpisali stajalo je da imam pravo na otpremninu od 11.300,00 kn što me razveselilo jer bar su mi malo nadoknadili duševne boli koje sam tamo imao. i sve o.k. do neki dan kad su me zvali da su krivo izračunali i da dođem potpisat novu odluku gdje je otpremnina 3.500,00 kn , e sad moja je dvojba da li da potpišem ili ne, po zakonu ja nemam pravo uopće na otpremninu , ali čemu onda da potpisujem novu odluku na manju otpremninu ,s time da je direktor potpisao odluku da mi se isplati ova veća otpremnina i jedan primjerak imam ja , jedan on, molim pomoć , da li imam pravne osnove ne potpisat i tražit 11.300, da mi isplati ...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija