Jump to content

mirovina


abmiha

Preporučene objave

POZDRAV SVIMA, VEĆ SAM PISAO U VEZI MOJE MIROVINE. U MIROVINI SAM OD 01.05.2006. S TIM DA U RJEŠENJU PIŠE DA U 05. MJESECU 2010. MORAM OBAVITI KONTROLNI PREGLED. ŠTO TO ZNAČI?. OMJER MIROVINE JE 30 POSTO RANJAVANJE, 30 POSTO BOLESTI ZADOBIVENE RATNIM STRADANJIMA I 40 POSTO CIVILNO. PRIJE ODLASKA U MIROVINU IMAO SAM HRVI 30 POSTO ZA STALNO, ODLASKOM U MIROVINU DOBIO SAM 40 POSTO PRIVREMENO DO 30.04.2010. KOJI JE DALJNJI POSTUPAK.

 

POZDRAV SVIM FORUMAŠIMA I FORUMAŠICAMA

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ste upoznati s pravilom ovog foruma ( kao i mnogih drugih) da se pisanje velikim slovima smatra vikanjem tada vaše pisanje probija uši ... Vama ostavljam na procjenu imali potrebe vikati, po meni nema...

Što to znači ?, to znači da ste, ukoliko vas pozovu, dužni odazvati se pozivu na kontrolni pregled - vještačenje. Na kontrolni pregled ste obvezni ponijeti preslike (neovjerene) i izvornik medicinske dokumentacije koja je nastala od zadnjeg vještačenja... Svako drugo tumačenje u stilu što,kome,zašto i kako, čista je špekulacija...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija