Jump to content

pomoc za uvecanu otpremninu zbog mup/hv


Martin23

Preporučene objave

Martin23 je napisao:

... i 525 kn po mjesecu u ratu pa me zanima da li imam pravo na to dodati i mjesece provedene u policiji?

Pod broj mjeseci za koje ide 525 kuna po mjesecu podrazumjeva se broj mjeseci za koje imate priznat status branitelja bez obzira na to u kojoj ste "komponenti" sudjelovali, ali nema dodavanja zbog pripadnosti MUP ili slično.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da-koji idu iz morha po čl.11,te moraju imati/dobiti prof.nesposobnost za rad-tada se stječu uvjeti za razliku otpremnine(3 prosj.plače-cca 10000 kn+ 6 bruto plača osobnog čina i 525 kn po mjesecu rata/pripadnosti postrojbi a najkasnije do 30.06.1996.g.)

 

ako se dobije opća nesposobnost tada samo 3 prosječne plače i čaj-baj.... :frajer:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da zašto ne i ostali branitelji posebice dragovoljci?

Negdje na postu sam pročitao kako se branitelji iz HV-a bune kada MUP-ovci dobiju 2 ili 3 čina više, a ovo je neusporediva odskočna daska kod odlaska u mirovinu.

Nemam namjeru JA razdvajati branitelje ovom izjavom, ali je tu več vidljivo kakav razdor rade među braniteljima. Nekada jednostavno ne možeš šutjeti :tuzan: :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija