Jump to content

jedna dobra vijest


diksi

Preporučene objave

Evo proučavao sam malo proračun RH za 2010. i projekcije za 2011. i 2012.g pa sam odlučio napisati tu prijateljima braniteljima koji ili nemaju vremena to tražiti ili to nisu u stanju iz drugih razloga.

Iz konkretnih brojki vidi se da se planira povećanje ukupnog iznosa za invalidnine,iz čega se može zaključiti da neće biti velikog rezanja invalidnosti i invalidnina,kao što postoji bojazan od mnogih na ovom forumu.

Vjerujem da neće biti povećanja samog iznosa invalidnina jer proračunska osnovica ostaje ista ,ali da će se povećavati broj priznatih invalida koji su u postupku i zato se planira povećanja izdvajanja.U ostalom zaključite sami iz navedenih brojki:

 

2009.g 874.000 mil.kn

2010.g 900.790

2011.g 918.800

2012.g 928.810 mil.kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav Diksi i hvala za neku dobru vijest:)

Nego zamolio bih te pošto si to prostudirao, ima li u proračunu stavka za neisplaćene mirovine HRVI? Mislim na umirovljenike kojima su ostali dužni određeni broj mirovina, a u rješenju recimo meni piše -"kada se osiguraju novci u proračunu"...

Ja sam u mirovini od 2007. g. i još nisam primio te zaostale mirovine, ali da ne dužim previše, možda me nisi ni razumio, možda nisam ni dobro objasnio.

Ipak drago mi je zbog budućih umirovljenika ova tvoja vijest:)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija