Jump to content

na rubu


deki01

Preporučene objave

Poštovani Legalisi! Nasla sam se u jednoj groznoj situaciji i ne znam sto mi je ciniti pa bi molila pomoc!

Prije 16 mj. prekinut mi je radni odnos(privatnik) zbog trudnoce(podigla sam sudsku tuzbu,jos se vodi sud)nakon sedam mj. bivsi poslodavac me prijavio za pronevjeru i trenutno se vodi istrazni postupak!Radi se o sljedecem: ja nisam bila zaduzena za uplatu novca(bilo je izuzetaka od mozda 3 puta),nikada se nije vodila nikakva evidencija tj. blagajnicki izvjestaj,novac je poslodavac uplacivao kako je htio(dapace na svoje oci trosio je novac firme na svoje vlastite potrebe),fakture su se radile kako je o htio i kada je htio!A mene (sigurna sam da je to zbog tuzbe prekida radnog odnosa u trudnoci)sad optuzuje da sam pokrala firmu :-o:-o:-o:-o !Ja ne posjedujem niti jedan dokaz tj. niti jedano slovo na papiru sto se tice uplate novca.Nemam pojma kako cu se braniti na sudu ako do toga dode?Uz to siguna sam da je knjigovode na njegovoj strani(dakle sreduj papire kako gazda kaze)!!Sto da radim?ne znam kome da se obratim?molim za savjet jer ne znam sto da radim????!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija