Jump to content

Podstanar na crno


nino355

Preporučene objave

Postovani,..molio bih brzi odgovor,jer mi je zaista hitno.naime,podstanar sam "na crno",vec 5 mjeseci.,(gazda ne zeli prijaviti) sve je donedavno bilo u redu..sad sam ostao bez posla,nisam platio 2 stanarine,i gazda prijeti da za 2-3 dana platim,ili da idem van..ne znam kud,i kako..imam 2 male djece,zena dobije nesto malo ali neredovito,a on nema razumjevanja,i ne zeli sacekati..sto mogu uraditi,uzevsi u obzir da nisam prijavljen kao podstanar? Molim odgovor sta prije,jer mi vrijeme istice..unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ha dragi moj gospodine neznam sto bi vam rekao na ovakvo pitanje....probajte otici u hotel i reci da nemate novaca jer nemate placu, ili odite u ducan po kruh i mlijeko i recite prodavacici da ima razumjevanja za to sto vi nemate novaca.ili nadjite odvjetnika koj ce vas zastupati besplatno.....o cemu vi pricate????vlasnik vas namjero nije prijavio upravo zbog ovakvih stvari (neplacanje) zato sto se on nemoze vise nikada namiriti za dane koje mu niste platili, zakoni su takvi.nemojte biti smjesni i traziti gdje je netko drugi pogrijesio ako vi nemat novaca.i taj vlasnik zivi od te stanarine i svaki dan proveden u tom stanu njemu donosi oko 100kn koji pripadaju njemu.nije vlasnik socjalna ustanova da se brine za vas.zalosno je to ali to je tako

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija