Jump to content

molio bih savjet


amer

Preporučene objave

Od 2007 god. sam po medju drzevnim ugovoru izmedju BIH I HR u mirovimi 50%50 profesionalo.(LOGOR 139 dana). Nezadovoljan sam ocjenom pa sam podnosio zahtjev za obnovu postupka kao sto sam se i zalio dva puta sve je ostalo po starom. A u medjuvremenu sam promijeni mjesto prebivalista iz BIH u HR gdje sam nastavio sa ljecenjem od strane PSIHIJATRA zbog LOGORA. A sto je naj zalosnije u ovim mojim zalbama koje dobijem pise da sam obolio 50% u logoru a 50% van rata u BiH a sav moj staz kojeg ja imam je bio u HVO od 1991 do pocetka 1997 god. Sad me interesira da li se isplati vise obnavljat postupak ili da idem s tuzbom jer argumente imam na sto da podnesem tuzbu. Po njihovom ispada da sam ja obolio za 15 dana koliko prelazim sa stazom do njihovog ugovora koji je do 23. 12. 1996. a ja imam staz do 07. 01. 1997 god. 2009 god mi je oduzeta radna sposobnos u BIH gdje sam umirovljen a i to rijesenje su imali pred sobom i bez promjene. Savjet molim ako neko ima da mi posalje na koji nacin da napravim tuzbu ili da preporuci odvjetnika na podruciju grada ZADRA. Da li je pametno da navedem u tuzbi ili da kopiram odlikovanja SPOMENICU, LJETO i OLUJU koju sam dobio od RH kao pripadnik HVO.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija