Jump to content

Rad preko agencije za privremeno zapošljavanje


elle81

Preporučene objave

Molim vas za savjet vezano uz otkazivanje ugovora o radu na neodređeno vrijeme. naime, još tijekom porodiljnog dopusta pozvali su me u agenciju za priv. zapoš. preko koje sam zaposlena kod klijenta kako bi me izvjestili da klijent otkazuje moje radno mjesto. Na tom je radnom mjestu za vrijeme mog porodiljnog zaposlena druga osoba, ona radi posao identičan mom (razgovarala sam s tom osobom) samo su drugačije nazvali radno mjesto. Sad kažu da je opis posla izmjenjen i da meni otkazuju. Agencija mi je ponudila korištenje starog godišnjeg i razmjeran dio god. odmora iz 2010. Nemam li pravo na puno godišnji za 2010? Zanima me koja su moja prava obzirom da radim preko agencije kojoj je klijent mene otkazao? Također mi je rečeno da po isteku porodiljnog i godišnjeg ne dolazim više na posao ali da će me oni kao moj poslodavac (agencija) držati još mjesec-dva zaposlenu i nakon toga mi dati otkaz. Molim vas za mišljenje i savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija