Jump to content

Profesionalna rehabilitacija


ella2401

Preporučene objave

Dobar dan,

imam pitanje vezano za profesionalnu rehabilitaciju (prekvalifikaciju). Moj suprug je radio u HŠ na radnom mjestu "sjekač" sve dok se prilikom obavljanja posla na njega nije srušilo stablo i izazvalo invalidnost, tj nesposobnost daljnjeg obavljanja tog posla. Nakon rehabilitacije zakljućeno je da je nesposoban i dalje obavljati taj posao kao i ostale teće fizičke poslove. predložena je prekvalifikacija te je upućen na dogovor u centar za profesionalnu rehabilitaciju koji je u dogovoru s njegovom firmom donio zaključak da je najbolje da se prekvalificira za uredski posao. Čak je i krenuo sa doškolovavanjem(koje plaća HZMO). Nakon mjesec dana školovanja mu je rećeno da između HŠ i HZMO na postoji nikakav pisani dokument u kojem stoji da mu se garantira posao kada to školovanje završi. školovanje bi trebalo trajati 2 godine i za to vrijeme bi trebao biti odjavljen iz HŠ i biti na teret HZMO-u. Zanima me pošto ne postoji nikakav pisani dokument (osim rješenja od invalidske komisije koji ga upućuje na školovanje) da li da nastavlja s tim dok ne bude 100% siguran da ga posao ćeka?? Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija