Jump to content

Preljub


bluemoon

Preporučene objave

Postovani forumasi,

 

Moj tata vara mamu vec vise od 6 mjeseci...Saznali smo to proslog ljeta kad je slucajno moja sestra uzela tatin mobitel i nasla poruke nepoznate zene...

On se totalno promijenio...bas izgleda izgubljeno, izgubio je interes za sve, bitno mu je samo sredit se i otici iz kuce...izmislja svakakve gluposti samo da bi otisao...ponasa se ko nekakvi pubertetlija a ima 58 godina...

Problem je u tome sto mi (mama, tata, sestra i ja - imamo 25 godina) radimo zajednicki posao, imamo uhodani ugostiteljski obrt...nakon toliko godina mukotrpnog rada sredili smo kucu, napravili apartmane kako bi mogli jos nesto ekstra zaraditi i sada bi mogli napokon malo vise uzivati i imati vremena za sebe...ali ne...gospodin si je nasao ljubavnicu i sve upropastio...

Ali stvar je u tome sto on ne zeli nista priznati iako imamo jako puno dokaza da vara mamu...Non stop je na mobitelu, do jucer nije uopce znao slati poruke a sada ih salje i vise od 300 mjesecno uvijek na isti broj (saznale smo to sa popisa poruka i poziva buduci da je na pretplati)...kad smo mu pokazale papir sa listom poslanih poruka promjenio je broj telefona i operatera kako ga ne bi mogle vise kontrolirati...

Kako bi mogle saznati malo vise informacija o toj zeni pocele smo se dopisivati s njom...napisale smo joj da smo situirani muskarac s dobrom placom i dobrim autom i da samo trazimo lijepu, njeznu zensku osobu za druzenje...i naravno navalila je i slala vise od 10 poruka dnevno...i tako smo saznale cime se bavi i gdje zivi, ima 42 godine, rastavljena je, i upropastila je vec dvije obitelji...

Prije nekoliko dana sestra i ja smo ga odlucile pratiti...i nasle mu parkirani auto u dvoristu jedne privatne kuce (adresu nam je bila dala dok smo se dopisivale s njom)...naravno isao je kod prijateljice... kad nas je skuzila (ta zena je bila na prozoru i vidjela nas je u dvoristu...)tata je naravno brzo dojurio doma i kad ga je mama pitala gdje je bio rekao joj je da je bio kod prijatelja...on ne zeli priznati nista!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drugi dan nam je ona napisala sms na broju s kojim smo se dopisivale s njom s laznim identitetom: "Svaka cast" (sto smo ih otkrili), mi smo joj odgovorile da je samo cekala nekog idiota da ga opeljusi i da samo iskoristava muskarce i sto je nije sram sto upropastava tudje obitelji. Ona nam je odgovorila da vec duze vremena CEKAJU takvu poruku... i da joj samo saljemo takve sms-ove jer joj je to dragocjeni materjal...ali materijel za sta??? nisam razumjela sta je htjela reci s time... sigurna sam da zeli okrenuti tatu protiv nas...non stop ga pumpa sa bilo kakvim glupostima...trebali biste vidjeti samo kako se ponasa s nama...

Moram priznat da nisam nikad imala nikakav odnos s tatom...on je samo cekao da zaposli mene i sestru tako da on moze imati sto vise slobodnog vremena...kad sam se upisala na fakultet buduci da sam bila odlicna ucenica nije htio razgovarati sa mnom vise od 2 mjeseca...jer se bojao da nece imati koga da mu radi...ali sada je kap prelila casu...sto vise vrijeme prolazi to ga ja vise mrzim...

Od nekih ljudi sam cula da ta zena samo mijenja muskarce..kad im izmuze sve novce ih otkanta i nadje drugog i tako redom...

Ma sta meni, mami i sestri treba da radimo od jutra do mraka kako bi mogle njih financirati?

 

 

Kako se mozemo pravno zastititi, odnosno zastititi nasu imovinu i sprijeciti da ne upropasti tatu kao i druge do sada? Mama je odlucila da zeli rastavu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija