Jump to content

ponovni zahtjev oca da malodobno djete zivi s njim...


mamab

Preporučene objave

Molila bi za odgovor i malu pomoc.Bivsi suprug i ja rzisli smo se kad je djete imalo 1,5god i od tada djete zivi s menom tako je i sud donio odluku (2008.g)i odredilo ocu nadzor nad susretima i druzenjima radi problematicnoga ponasanja...

Imamo vrlo korektnu osobu u nadzoru i u dogovoru sa socijalnom radnicom koja je u nadzoru često smo se ona i ja dogovarali i dozvoljavali ocu da se druzi s djetetom i puno vise nego je određeno sudskom odlukom....

 

No međutim otac i dalje se ponasa jako ruzno i ne korektno uz sve to sada je ponovo zatrazio skrbnistvo nad djetetom tj.da djete zivi s njim...

 

Zanima me koliko često otac moze iznova traziti da djete živi s njim i tko je vazan za donosenje takvih odluka s obzirom da dijete ima tek 5god. Zabrinuta mama, Hvala...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Izmjenu odluke može zatražiti kad god se promijene bitne okolnosti prema kojima je prvotna i donesena takvom kakva je. Uloge i važnost je ista kao i u vašem prethodnom iskustvu, s tim što ćete sada imati mišljenje CZSSa potkrijepljeno i rezultatima nadzora. Dijete staro 1.5g nije moglo izraziti svoje mišljenje, 5-ogodišnjake nekad preskoče u potpunosti a nekad ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru... pitala bih jos nesto...

Koje su to bitne okolnosti koje su se mogle promjeniti.....

Otac djeteta od kada smo se razisli ne razgovara samnom niti zeli uopce primiti ikakvu informaciju o djetetu poput njegovih potreba,navika,zelja....

 

Tako je bilo od prvog dana do danas a uz sve to cijelo vrijeme i sve ove godine maltretira i vrijeđa mene i cijelu moju obitelj i stalno radi i smislja nove smicalice stalno se vucemo po sudu ili policiji i moramo dokazivati da su sve njegove optuzbe lazne sto smo dosada i dokazali...

 

Naravno da sam umorna od toga ali zar ne postoji nikakva mjera cime bi se bar privremeno moglo ga zaustaviti u njegovim maltretiranjima...

Uz sve to i djete je vec isprepadano i u stalnom strahu i napeto.... Mozda sam sad malo otisla u sirinu ali Hvala vam na odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija