Jump to content

dijete sa lakšim ozljedama


ina

Preporučene objave

Jučer kada se vračala iz škole dijete je prelazilo pješački prelaz i u tom momentu je došlo auto koje ju je oborilo na pod. Vozac je uredno dao svoje podatke ali ja od šoka nisam pozvala policiju nego sam odmah odvela malu na hitnu gdje su oni pozvali policiju i napravili zapisnik. Djetetu je snimljena ruka i nije ništa slomljeno već je samo natučena lijeva ruka. Zanima me što sada da li moram prijavljivati ja na osiguranje vozača nezgogu ili to radi policija. Molim za pomoć jer ne znam kako dalje i dali treba dalje išta napraviti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sačekati policijski zapisnik pa na osiguranje. To morate sami.

 

Ozljeda nema, ne nadajte se velikoj odšteti. Možda i potpuno odbiju isplatiti bilo kakav novac.

 

Možete i bez policijskog zapisnika, ukoliko imate broj registarske oznake možete na www.huo.hr sami viditi tko mu je osiguravatelj. Ako se ne snađete sami pošaljite mi na privatnu poruku registarsku oznaku i datum nesreće.

 

Osiguranje vara oštećene da im oni moraju dostaviti zapisnik s ciljem izbjegavanja plaćanja taksa i gubljenja vremena, ali to je ipak dužnost osiguravatelja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da li po policijski zapisnik idem sama ili ga poicija šalje na kučnu adresu i koliko traje da napišu zapisnik.

Znam i sama da je prošla hvala Bogu sa lakšim ozljedama ali ipak danas sam morala po nju u školu jer se boji preći cestu sama dijete ima 9 godina, a cesta gdje se sve dogodilo je puna ležečih policajaca i dijete prlazi preko zebre.Zar ne postoji nekakva odgovornost vozača kojeg nije bilo briga za dijete na cesti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija