Jump to content

zaštitna mjera zabrane


Lujo2

Preporučene objave

pozz svima!!!

Zanima me nakon što mi je pravomoćnom presudom izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilon ''B'' kategorije u trajanju od 6. mjeseci. Koliko vremena mora proći da bi se izvršila navedena mjera zabrane?

Naime ja sam presudu dobio 3.svibnja 2010.god. i nisam se žalio na presudu. Znaći pravo žalbe je isteklo,i ako sam u pravu presuda je postala pravomoćna. Zanima me kada bih mogao dobiti zaštitnu mjeru i koliko znam trebao bih je dobiti putem pošte sa navedenim vremenskim razdobljem zabrane???

zahvaljujem unaprijed!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dare je napisao:

Ja mislim da, ako je presuda izrećena i pravomčna da je zabrana od dana presude.

vi se niste žalili te sud nema razloga da vam se još jednom javi.

 

pozdrav

G. Dare,

 

po vašim ranijim odgovorima uvidio sam da ste stručnjak za pitanja u zemlji u kojoj živite - Njemačkoj.

 

Po odgovorima za pitanja u Hrvatskoj uviđam da nemate pojma.

 

U svakom odgovoru se ograđujete frazom "ja mislim da..." te napišete neku nebulozu, koja na neuku osobu može izazvati neudomicu i zbunjenost.

 

Nemojte se ljutiti, ako meni bude trebao neki odgovor u vezi Njemačke vama ću se prvom javiti, ali molim vas suzdržite se od odgovaranja na pitanja čije odgovore ne znate.

 

Još jednom, nemojte se ljutiti i pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

evo pošto još uvijek nisam dobio nikakav kontakt od strane policije ni od suda, zanima me:

 

-koliko maksimalno može proći dana (mjeseci, godina) do izvršenja zaštitne mjere zabrane upravljanja motornim vozilom?

 

-da li postoji mogućnost da se ubrza sami postupak tj. da li ja osobno mogu kontaktirati policiju i zamoliti da mi što prije poćne teći zabrana upravljanja, jer zaista mi je u interesu da što prije odradim tu zaštitnu mjeru!

 

hvala na odg!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija