Jump to content

Prigovor na prebrzu voznju, nemam novaca za kaznu


DuleZG

Preporučene objave

Dobio sam kaznu za prebrzu voznju, 1000kn. Vozio sam 92 kn/h po cesti po kojoj je dozvoljeno 60. Htio bi napisati prigovor da sam student i da nemam stalne prihode i da bi htio zamjeniti kaznu za drustveni rad. Čitao sam po raznim forumima da se mogu žaliti da policajac nije pred menom resetirao laser i da je to bila tuđa brzina. Ne znam dali to ima smisla pisati, ili da napišem da nemam novaca.

 

Druga stvar koja me mući je broj prekršajnog naloga. U gornjem lijevom kutu ispod policijske uprave piše:

Broj: xxx-xx-xxxx-xx-xxxxx/xxxx

Problem je taj da ja taj broj nemogu pročitati jer je totalno nepismeno napisan. U desnom kutu je serijski broj koji je isprintan na nalog i koji se nalazi na uplatnici koju sam dobio. Ne znam koji broj da navedem u prigovoru.

 

Treća stvar je da u prekršajnom nalogu piše da sam vozio brzinom 82kn/h, a u zapisniku o izmjerenoj brzini kretanja vozila 92kn/h. Ne znam koju da brzinu stavim u prigovor.

 

Hvala na odgovorima,

lijep pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija