Jump to content

muke po croatia osiguranju


canon

Preporučene objave

Poštovanje!

 

Prije nekih mjesec dana dogodila se prometna nesreća sa lakšim ozlijedama. Na mom automobilu starom 2 godine od strane croatia osiguranja proglašana je totalna šteta (cijena popravka vozila prema njima iznosi 60000,00kn), te mi je prema njihovoj ponudi ponuđena isplata od 42000,00kn na koje sam mislio pristati. Danas obrat, stigao mi je dopis iz CO da se nemože utvrditi odgovornost drugog sudionika nesreće(te mi se nemože isplatiti odšteta sa njegove police-također je osiguranik CO)jer je prometni znak STOP nije bio propisno postavljen, odn. bio je zakrenut, pa mu se nemože utvrditi krivnja za prometni prekršaj. Po policijskom zapisniku je sve čisto, te je drugi sudionik i priznao prekršaj. Bez obzira na znak ja sam dolazio sa desne strane i izgleda da pravilo desne strane vrijedi za sve ali samo ne za CO. Sad moram pronaći odvjetnika i tjerati parnicu, molim vas za savjet?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija