Jump to content

tko - što? - Odvjetnik


abosilj

Preporučene objave

Poštovani, imam jedno relativno jednostavno pitanje, ali odgovor ne mogu pronaći nigdje.

Naime, idem redom:

a) da li me izabrani odvjetnik na osnovi punomoći koju sam mu dala mora obavještavati o stanju predmeta i tijeku postupka

b) da li me izabrani odvjetnik treba obavještavati o sadašnjim i budućim raspravama

c) kako mi izabrani odvjetnik koji me o ničemu iz točke a) i b) može poslati račun?

d) da li sam potpisom punomoći dala navedenom odvjetniku i mogućnost da me tako zastupa do kraja života, a sve informacije koje od njega dobivam su - nula

e) niti jedan podnesak, kao niti osobni poziv mene na sud nikada nisam primila za predmete za koje sam ga opunomoćila.

Molim pomoć

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

odvjetnik je Vaš nalogoprimac ili Vi ste odvjetniku nalogodavac.(potis punomoći je u biti nalog)

odvjetnik stranku treba informirati o svim detaljima rasprave ako ti interesira nalogodavca.

ako Vas odvjetnik ne obavještava o tjeku parnice niti u bitnim infornacijama uvjek mu možete otkazati punomoć o zastupanju.

nađite drugog odvjetnika i on će uraditi potrebite radnje.

ili sami pismeno otkažite punomoć odvjetniku i o istom obavjestiti i nadležni sud.

otkaz punomoći možete napraviti i usmenona raspravi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija