Jump to content

hitno pomoc,negine mi zatvor...


53andrej

Preporučene objave

Poz.imam jedan neuobicajen slucaj i trebam pomoc,u subotu 0ko 04.00 h.zaustavljen sam od strane policije zbog neispravne zadnje signalizacije na autu,to priznajem zadnja svjetla su pregorila(zarulje),tokom cijeloga dana sam popio 5 malih piva i dva puta u medjuvremenu dobro jeo te se nisam osjecao u alkoholiziranom stanju,ponudjen mi je alkotest dreger i ja sam odbio,nisam imao pojma kakve su kazne za odbijanje niti me sluzbena osoba informirala o tome,nije mi ponudjeno ni vadjenje krvi sto bi pristao,nakon oduzimanja voz.dozvole sjedam u auto i krecem kuci bio sam udaljen 900 m od kuce,sve pred njihovim ocima,ulazkom u dvoriste iza mene se pali rotacija od drugog sluzbenog vozila i 3. policajac dolazi kod mene u dvoriste i trazi vozacku i prometnu,uletio kao kauboj bez kape na glavi,nakon sto sam mu odgovorio da sam prije 3 min ostao bez dozvole od strane njegovih kolega poceo se ponasati bahato na sto sam i ja pozivcanio te sam ga trazio da napusti dvoriste i poceo sam ga verbalno vrijeđati,i za ovo prihvacam krivicu puko mi zivac,da stvar bude jos gora zvao je opet ovu ekipu koja mi je uzela dozvolu te zatrazio odvođenje u postaju i 12 satno zadrzavanje do prestanka alkoholiziranog stanja koje nije nigdje utvđeno,bez pogovora sam sjeo sa tom prvom ekipom i otisao na zadrzavanje,zato sto su bili kulturni i sto se tice njihovog ponasanja nemam prigovora,osim u informiranju mene samoga,sad trbam bilo kakvu pomoc,jedni me puste drugi zaustavi u dvoristu,pomoc!Jos da dodam nisam nikada do sada kaznjavan,radim kao vozac u jednoj firmi i znam sto znaci alkohol,odbio sam dreger zbog sumnje u njegovu neispravnost.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dali netko zna kolika je odprilike kazna za sve ovo,jer dodje mi da se objesim,ako je policija odradila profesionalno,zasto me prva patrola pustila,ako su vec zakljucili da sam vidno alkoholiziran,te zasto su me odveli na 12 satno zadrzavanje i to iz moga dvorista,na temelju cega ako me u tom vremenskom razdoblju nisu ispitali dali sam pod utjecajem opojnih sredstava,te dali policajac moze nepropisno uletiti u dvoriste bez kape na glavi i ponasati se kao kauboj i to sve pred ocima moga oca koji je izasao van iz kuce i sve promatrao,te mi je on napisao da sam opet odbio alkotest i to preko puta moje kuce,ja iz dvorista nisam niti izlazio,a to sto je napisao napravio je bez moga znanja!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija